22-06-2004
Terugblikken op een succesvol 2003
Vandaag, 21 juni 2004, werden de vennoten van Pidpa samengeroepen voor de statutaire jaarvergadering van het bedrijf. Een geschikt moment om even terug te blikken op 2003 en vooruit te kijken naar 2004 en verder.
“2003 was voor Pidpa zeer zeker een bewogen jaar”, aldus Ronny Sabo, adjunct-directeur-generaal. De unanieme beslissing van de vennoten om Pidpa te verlengen, de oprichting van Hidrocontrol en Hidrodoe, het overschrijden van de kaap van 450.000 klanten, de fusiebesprekingen met A.W.W. Een jaar dat wij in ieder geval niet snel zullen vergeten !”
“Stuk voor stuk elementen die bewijzen dat Pidpa vooruit wil. Samen met onze vennoten willen wij verder bouwen aan onze toekomst. Op de markt worden wij erkend als ‘de’ waterspecialist. Logisch dan ook dat wij hierop willen verdergaan”, aldus Eddy Huyghe, voorzitter van Pidpa.
Op het vlak van resultaten kan het natuurlijk niet anders dan dat het verbruik van drinkwater in 2003 is gestegen. De ‘zomer van de eeuw’ is hiervoor natuurlijk één van de belangrijkste redenen. “Toch moeten wij ook vaststellen dat onze klanten meer en meer ons drinkwater opnieuw ontdekken als een kwaliteitsproduct, steeds beschikbaar, waar dan ook”, aldus Eddy Huyghe. “Een belangrijke vaststelling die aantoont dat Pidpa nog heel wat groeimarge heeft. Zonder ons in avonturen te willen storten, onderzoeken wij welke producten en diensten voor onze klanten nog belangrijk zijn ; gaan wij na op welke manier wij onze klanten nog beter kunnen dienen. Ons aanbod vergroot zich voortdurend en voor vele van onze klanten staat het vast : als het om water gaat, moet je bij Pidpa zijn.”
Samenvatting van het jaarverslag in pdf (113 Kb).
Voor meer inlichtingen kan u steeds terecht bij Alain T’Syen, woordvoerder, op het nummer 03-216 11 91.
© Pidpa | Contacteer ons | Wettelijke vermeldingen | Privacybeleid | webmaster@pidpa.be | Sitemap
